DPMSolid | O firmie

Firma DPM powstała w 1995 roku. Od początku działaności nasza Firma zajmuje się produkcją anten oraz szeroko pojętą dystrybucją artykułami elektrycznymi i elektronicznymi. Nasza oferta obejmuje również artykuły audio-wideo, latarki, mocowania antenowe, oświetlenie, uchwyty TV, baterie i ładowarki, świetlówki energooszczędne, żarówki LED, osprzęt elektryczny itd.

Jako firma jesteśmy wyspecjalizowani w obsłudze logistycznej sieci wielkopowierzchniowych oraz rynku tradycyjnego w szczególności pod kątem szybkości realizacji zamówień, jak także szerokim i głębokim portfolio produktowym wpisującym się w aktualne trendy rynku RTV/AGD i potrzeby Klientów. Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny, terminowość dostaw, zgodność z zamówieniami oraz wysoką sprawność działania biura obsługi klienta.

Dla zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług wdrożyliśmy i stale udoskonalamy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008.
Zdobyliśmy również szereg prestiżowych nagród, takich jak: Gazele Biznesu oraz Gepardy Biznesu, które świadczą o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy również laureatem konkursu Wielkopolska Jakość za niezawodność, wysoką sprawność i trwałość produkowanych wyrobów oraz za dbałość o satysfakcję klienta. Z rąk burmistrza Obornik otrzymaliśmy honorowe wyróżnienie za cenną działalność na terenie gminy. Dwukrotnie znaleźliśmy się na liście Diamentów Forbesa jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w sektorze MSP. Warto również dodać, iż zostaliśmy finalistami plebiscytu na najlepszego eksportera - Huzar Europy, wybieranego przez czytelników Pulsu Biznesu i słuchaczy Programu III Polskiego Radia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Opublikowano: