O firmie

Informacje o sklepie

Firma DPM Solid Polska powstała w 1995 roku. Zajmujemy się produkcją anten oraz handlem artykułami elektrycznymi i elektronicznymi. Nasza oferta obejmuje również artykuły audio-wideo, latarki, mocowania antenowe, oświetlenie, uchwyty TV, baterie i ładowarki marki Sanyo, świetlówki energooszczędne, żarówki miniaturowe etc.

Oferujemy atrakcyjne ceny, terminowość dostaw, zgodność z zamówieniami oraz wysoką sprawność działania biura obsługi klienta.

Dla zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług wdrożyliśmy i stale udoskonalamy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008.
Zdobyliśmy również szereg prestiżowych nagród, takich jak: Gazele Biznesu za lata 2005-2009 oraz Gepardy Biznesu za rok 2007, które świadczą o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa. W grudniu 2006 roku otrzymaliśmy tytuł lidera konkursu Wielkopolska Jakość za niezawodność, wysoką sprawność i trwałość produkowanych wyrobów oraz za dbałość o satysfakcję klienta, zaś w czerwcu 2007 roku honorowe wyróżnienie nadane przez burmistrza Obornik za cenną działalność na terenie gminy. W styczniu 2009 i 2010 roku znaleźliśmy się na liście Diamentów Forbesa jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w sektorze MSP. Warto również dodać, iż w roku 2005 zostaliśmy finalistami plebiscytu na najlepszego eksportera - Huzar Europy, wybieranego przez czytelników Pulsu Biznesu i słuchaczy Programu III Polskiego Radia.